Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Video
Reference
The improvement of the operative performance of our global positioned positioned production network is a key component of the strategic further development of our business area. By means of the project drive, we created structures and processes that are indispensable for operational excellence. Due to its strength of implementation, branch and methodical expertise, ROI Management Consulting has proven to be a competent partner in this project.
Dr. Karsten Kroos, Chairman of the Management Board of the Business Area Components Technology, ThyssenKrupp AG

LEAN DIGITAL MANAGER

CERTIFIKAČNÍ PROGRAM ROI: LEAN DIGITAL MANAGER

S „Lean“ and „Industry 4.0“ do průmyslové budoucnosti

Cíl kurzu:

Během pětidenního certifikovaného kurzu „Lean Digital Manager“ se naučíte jak vytvořit štíhlé a digitálně zasíťované procesy v továrně. Pochopíte, jak se principy Lean používají jako základ pro projekty digitalizace a jak technologie „Industry 4.0“ mohou váš výrobní systém zeštíhlit a zefektivnit. Můžete tak zahájit projekty „Industry 4.0“ pro další rozvoj štíhlé výroby ve vaší společnosti a úspěšně realizovat související procesy změn.

Obsah:

Využití:

 Agenda:

Seminář je zaměřen na odborníky a vedoucí pracovníky z oblasti výroby, logistiky, technologie, údržby, kvality, montáže a štíhlé správy, CIP, IT, průmyslového inženýrství a dodavatelského řetězce.

 Video ze školení :

Fotogalerie ze školení: