Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Video
Reference
ROI is just the right partner for our company. We jumped into the methodology of manufacturing with both feet. This wouldn’t have been possible without the consultants' detailed know-how about tool manufacture and their multifaceted experience in production. Equally essential to the success of the project was that the consultants worked in a way that was collegial and open. As a result, the enthusiasm can be seen in the entire team, and not just in management.
Julia Esterer,Geschäftsführerin Dr.-Ing. Ulrich Esterer GmbH & Co. Fahrzeugbauten und Anlagen KG

Brněnské veletrhy a výstavy - IoT / Průmysl 4.0

Strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem ve střední Evropě, každoročně se jej účastní více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničních zemí přijíždí přes 35 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků. Návštěvnost veletrhu je vždy je vysoce odborná, přes 70 % návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, jedna třetina patří k vrcholovému managementu.

Z těchto důvodů na veletrhu nemůže chybět ani společnost ROI, partner Česko-německé obchodní a průmyslové komory. Na našem stánku jsou mimo jiné k vidění ukázky z aplikace prvků Průmysl 4.0 – IoT (projekty obsahující IoT Motion Sensor, IoT Barcode Scanner nebo IoT Meteo Stanici) a ukázkové video ze školení nabízených v unikátním prostředí Lean FAB v Jesenici u Prahy. Na stánku jsou přítomni konzultanti z naší společnosti, kteří odpoví na všechny Vaše dotazy ohledně IoT či Průmysl 4.0. Naleznete nás v pavilonu A1, stánek č. 14.

   

Více informací o veletrhu naleznete na webu BVV zde.